Raplamaa koerteklubi liikmed esimesel Rallikuulekuse eksamil!

Raplamaa koerteklubi liikmed esimesel Rallikuulekuse eksamil!

Varju Kuusemetsa meenutus üritusest. Jagan meenutust Eestis toimunud esimesest Rallikuulekuse eksamist 19.05.2019. Korraldas klubi IPSON Keila treeninguplatsil. Kohtunik oli Põhja-Soomest Heli Kelhälä. Kaks rada tuli läbida RK1 astmes. Eksamil oli 30 koera (rohkem ei mahtunud), kokku 60 sooritust. Raplamaa Koerteklubi esindasid mina koeraga Estrellest Jacinda Josettega (slk) ja Helena Ränkel koeraga Red Star Bauty Golden Loretaga (belgia lk TER). Meil õnnestus eksamil saada mõlemal rajal arvestatavad tulemused.

Estrellest Jacinda Josette ja Red Star Bauty Golden Loreta on meie klubis esimesed koerad, kes ametlikult RK eksami sooritanud kahel rajal:

- Jacinda: punktid 100st I rada 80 punkti hinne väga hea aeg 1.29 min ja II rada 100 punkti hinne võrratu aeg 1.29 min. Tulemus RK1.

-  Red Star Bauty Golden Loreta:  punktid 100-st I rada 97 punkti hinne võrratu aeg 1.29 min ja II rada 97 punkti hinne võttatu, aeg 1.37 min. Tulemus RK1.

Raplakatel tulemused taskus rallikuulekuse esimeses astmes ja võime jätkata edasijõudnute klassis.