Rallikuulekuse võistluse 18.07.2021 AJAKAVA JA STARDIKAD!

Rallikuulekuse võistluse 18.07.2021 AJAKAVA JA STARDIKAD!

NB! Kohapeal on võimalik palava ilmaga koeri panna treeninghalli jahtuma (jahe, vana paekivist hoone), kuid selleks peab teil kaasas olema puur! 

Rallikuulekuse võistlus 18.07.2021
   
AJAKAVA  
   
Alates kell 09:25 registreerimine avatud
   
  RK4 (5 koera)
kell 09.55-10.05 rada 1 tutvumine
VÕISTLUSE algus kell 10:05 rada 1 võistlus
Kell 10.25-10.30 rada 2 ettevalmistus
Kell 10.30- 10.40 rada 2 tutvumine
VÕISTLUSE algus kell 10:40 rada 2 võistlus
   
  RK3 (2 koera)
kell 11.00- 11.10 rada 1 ettevalmistus
Kell 11.10-11.20 rada1 tutvumine
VÕISTLUSE algus kell 11:20 rada 1 võistlus
Kell 11.30- 11.35 rada 2 ettevalmistus
Kell 11.35-11.45 rada 2 tutvumine
VÕISTLUSE algus kell 11:45 rada 2 võistlus
orienteeruvalt kell 12:10 RK5 ja RK3 klasside võitjate autasustamine (5 paremat)
  Kohtunikule lõunapaus
   
  RK2 (11 koera)
Kell 12.05 - 12.15 rada 1 ettevalmistus
Kell 12.25 - 12.35 rada 1 tutvumine
VÕISTLUSE algus kell 12:35 rada 1 võistlus
Kell 13.20- 13.25 rada 2 ettevalmistus
Kell 13.25- 13.35 rada 2 tutvumine
VÕISTLUSE algus kell 13:35 rada 2 võistlus
   
  RK1, RKV (12 koera)
Kell 14.20-14.30 rada 1 ettevalmistus
Kell 14.30-14.40 rada 1 tutvumine
VÕISTLUSE algus kell 14:40 rada 1 võistlus
15.30-15.35 rada 2 ettevalmistus
15.35- 15.45 rada 2 tutvumine
VÕISTLUSE algus kell 15:45 rada 2 võistlus
orienteeruvalt kell 16:50 RK2, RK1 ja RK veterni klasside võitjate autasustamine (5 paremat)

STARDIJÄRJEKORRAD

RK4 - võistluse algus kell 10:05

Klass Koera nimi tõug Koerajuht
RK4 Elli tõuta Katrin Rank
RK4 Chilli Deabei bordercollie Kersti Lang
RK4 Red Star Bauty Golden Loreta Belgia Lambakoer Tervueren Helena Ränkel
RK4 Icepeak Ray's Fellow Dreamer bordercollie Annabel Koots
RK4 Välek Jack Russelli terjer Vivian Ainsalu

RK3 STARDIJÄRJEKORD - võistluse algus orienteeruvalt 11:20

Klass Koera nimi tõug Koerajuht
RK3 Irwlend Ontlik Oliver  Nova scotia retriiver  Sille Roosimaa
RK3 Impala Essence Elisey papillon Maarja Antov

RK2 STARDIJÄRJEKORD - võistluse algus orienteeruvalt kell 12:35

Klass Koera nimi tõug Koerajuht
RK2 Kairojen Indika Jack Russelli terjer Kristi Vaidla
RK2 Leeland Inkpower "Lucky" Shetlandi lambakoer Katrin Riska
RK2 White Galanthus Mac Gregor-Sam Berni alpi karjakoer Ülle Stern
RK2 Happy Alfa Fortuna bordercollie Aet Leemet
RK2 Sälli welsh corgi cardigan Anneli Soonberg
RK2 Impala Essence Velvet papillon Maarja Antov
RK2 Ladyace Starlight Cricket austraalia lambakoer Anne Heinla
RK2 Lore Jack Russelli terjer Kadi Kivi
RK2 Chirpy Dewey Hollandi väike veelinnukoer Mari Kendla
RK2 DŽESSBELL CARLITA CLOVER prantsuse buldog Liisa-Lotte Jaanisoo
RK2 Follow The Leader Light Giving Fire bordercollie Kristi Vaidla

RK1 STARDIJÄRJEKORD - võistluse algus orienteeruvalt kell 14:40

Klass Koera nimi tõug Koerajuht
RK1 Bretta-Lexy dobermann Lisete Konovalov
RK1 Hip-Hop Alfa Fortuna "Vip" bordercollie Svetlana Zolotnikova
RK1 Estlandseer Alpha Alaska landseer Reet Rehepapp
RK1 Seleen tõuta Ülle Stern
RK1 Pheeby du Belgischter Aux Ludvai Belgia Lambakoer Tervueren Helena Ränkel
RK1 Armarila´s Style Quite A Reitz pikakarvaline taks Maila Kasepõld
RK1 Estrellest Flamme Kira saksa lambakoer Rita Vellend
RK1 Emmy Saksa karmikarvaline linnukoer Mare Reinaas
RK1 Ego Estetikos Antonio whippet Rika Mölder
RK1 Wizard's Creek Nanette labradori retriiver Aet Udusaar
RK1 MARVITHOLL MADEIRA "Mammu" Shetlandi lambakoer Katrin Riska
RK VET Ladyace Sunshine Charlotte austraalia lambakoer Anne Heinla