Rallikuulekuse esimene ametlik võistlus Raplamaa Koerteklubi treeningplatsil!

Rallikuulekuse esimene ametlik võistlus Raplamaa Koerteklubi treeningplatsil!

REGISTREERIMINE LÕPPENUD, kohad täis!

Raplamaa Koerteklubi korraldab esmakordselt Raplamaal rallikuulekuse võistlust

pühapäeval 18.07.2021 algusega kell 10:00.

Kohtunik on Irina Popjonoka (Läti).

Toimumiskoht: Rapla vald, Koikse küla, Raplamaa Koerteklubi treeningkeskus (Google maps leitav siit: Hobusetalli, Koikse, Rapla maakond  58.953984, 24.680367 ).

Võistlus toimub muruplatsil, maksimaalselt 60 sooritust.

Registreerimine avatud: 01.juuni 2021 kell 08:00.
Registreerimine lõppenud, kohad täis (60 starti).

Registreerimise info: võistluse peakorraldaja Raplamaa Koerteklubi, kontaktisik Varju Kuusemets, tel nr 5133977, e-posti aadress varju.kuusemets@telia.ee .

Võistlusklassid:

RK-4, RK-3, RK-2, RK-1, RKV (veteranide klass)

Osalustasu:
- üks rada 12 (RKK liige)/15 eurot (mitteliige)
- kaks rada 20 (RKK liige)/30 eurot (mitteliige)

-Ülekanne: RAPLAMAA KOERTEKLUBI MTÜ arveldusarvele Swedbank, konto nr EE902200221061083793.

NB! KUI VÕISTLUSELE REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD JA OLETE SAANUD KINNITUSE OSALEMISEKS, ALLES SIIS PALUME TEHA ÜLEKANNE!

Autasustamisel arvestatakse kahe raja koondtulemust. Korraldaja annab igas klassis kvalifikatsiooniroseti või diplomi igale võistluspaarile, kes on saavutanud vähemalt 70 punkti.

Rallikuulekuse eeskirjad leiad siit: http://kennelliit.ee/…/upl…/2018/12/Eesti-ralli-2018.pdf

NB! Jälgime EV valitsuse kehtestatud piiranguid ja käitume vastavalt etteantud juhistele.

TÄHELEPANU!

NB! Täpsem ajakava ja stardijärjekord tuleb 12.07.2021. Osalejatele saadetakse e-posti aadressile ka individuaalne kinnitus.
OSALEJAD, kõigil oli sooviks 2 rada:
- RK1
1. Helena Ränkel koer Pheeby du Belgischter Aux Ludvai
2. Mare Reinaas koer Emmy
3. Maila Kasepõld koer Armarila´s Style Quite A Reitz
4. Svetlana Zolotnikova koer Hip-Hop Alfa Fortuna "Vip"
5. Reet Rehepapp koer Estlandseer Alpha Alaska
6. Rita Vellend koer Estrellest Flamme Kira
7. Ülle Stern koer Seleen
8. Lisete Konovalov koer Bretta-Lexy
9. Tiina Tunnel koer Collins (Milli Miller Benjamin)
10. Rika Mölder koer Ego Estetikos Antonio
11. Katrin Riska koer MARVITHOLL MADEIRA "Mammu"
12. Aet Udusaar koer Wizard's Creek Nanette
- RK2
1. Sille Roosimaa koer Irwlend Ontlik Oliver
2. Ülle Stern koer White Galanthus Mac Gregor-Sam
3. Anneli Soonberg koer Sälli
4. Katrin Riska koer Leeland Inkpower "Lucky"
5. Liisa-Lotte Jaanisoo koer DŽESSBELL CARLITA CLOVER
6. Kristi Vaidla koer Kairojen Indika
7. Kristi Vaidla koer Follow The Leader Light Giving Fire
8. Anne Heinla koer Ladyace Starlight Cricket
9. Kadi Kivi koer Lore
10. Aet Leemet koer Happy Alfa Fortuna
11. Mari Kendla koer Chirpy Dewey
12. Maarja Antov koer Impala Essence Velvet
- RK3
1. Maarja Antov koer Impala Essence Elisey
- RK4
1. Helena Ränkel koer Red Star Bauty Golden Loreta
2. Vivian Ainsalu koer Välek
3. Katrin Rank koer Elli
4. Kersti Lang koer Chilli Deabei
- RK veteran
1. Anne Heinla koer Ladyace Sunshine Charlotte