Jaanika Kuldmaa

Pakun indiviuaalkoolitust kuulekuses , jäljeõppes ja ka näitusekoolituses

Minust:  Kasvatan suuršnautsereid juba pea 20 a. Rahvusvaheliste alade koolitusest huvitusin 8 a tagasi  ja olen ka oma pisikese norwichiga harrastanud lühiajaliselt agilityt.Kahjuks aga kõike korraga ei jõua ja valik langes  IPO ja FH kasuks.

Suuršnautser on kergesti koolitatav,kuid pakub väga suurt väljakutset  isemõtlejana.Olen õppinud olema oma koera väljapakutavast tegevusest ees ja tänu sellele saavutasin ka tulemused.

Olen oma koeraga suursnautser Phoenix Emperor Belphoebe Beats All sooritanud KK1,KK2,KK3 ja rahvusvahelised koolituskatsed IPO1 ja jäljekatse FH1.

2011-2014 elasin Saksamaal ja sain oma teadmisi täiendada ja uuendada ka Saksamaa parimate treenerite seminaridel.Saksamaal elamise ajal oli minu  oma personaaltreerner Monika Herzberg kes oma suursnautseriga  Bon Jovi von Tiveden saavutas 2013 a Suursnautserite IPO Maailma Meistrivõistlustel 5 nda koha. Treenin põhiliselt positiivsel  meetodil,kuid  kasutan olenevalt koerast ka teisi meetodeid. Põhirõhk Pos- Neg- POS-POS.Mis see tähendab? Tule trenni ja saad teada.

Phoenix Emperor Power Spice( sünd 01.07.2013-28.01.2019) -sooritanud aprill 2015 BH  ja august 2015 KK1-98 punkti 100st.  Spice omab  tulemusi KK1,KK2,KK3, BH, IPO 1,PJK 1,PJK 2, FH1 ,FH2 ,IPO -FH ,EST Meistrivõistluse 3 koht IPO -FH ja 2018 a Eesti Kennelliidu arvestuses  PJK/FH  katekoorias aastakoer 3

Lisaks kasvab peres Spice kutsikas Sparkling Spy ehk Sipz ( sünd 19.12.2017) kellega oleme hetkel  treeningutes IPO suundadesse ja muidugi ka FH radadel!  

Näitusekoolituses saan aidata koera motiveerimise ja koostöö osas,tõule omase liikumise ja näitusel näitamise õpetamises tuues välja koera parimad omadused.Tõugude jaoks kes on laual  vaadatavad kohtuniku poolt-treenime ka seda.Omal kogemused erinevate tõugudega.